Eng | Հայ
Գաղտնիության ապահովումըՀետադարձ կապ

3րդ Համահայկական Նկարչական Մրցույթը Սիրահարների Այգում

Loading the player...

3րդ Համահայկական նկարչական մրցույթի հաղթողները

էլինա Դավթյան, տարիքային կատեգորիա: 5-8, Ժյուրի քվեարկության գլխավոր մրցանակ
էլինա Դավթյան, տարիքային կատեգորիա: 5-8, Ժյուրի քվեարկության գլխավոր մրցանակ
Ալլա Զադոյան, տարիքային կատեգորիա: 5-8, Օնլայն քվեարկության գլխավոր մրցանակ
Ալլա Զադոյան, տարիքային կատեգորիա: 5-8, Օնլայն քվեարկության գլխավոր մրցանակ
Լիլիա Մարգարյան, տարիքային կատեգորիա: 5-8, Ժյուրի քվեարկության երկրորդ մրցանակ
Լիլիա Մարգարյան, տարիքային կատեգորիա: 5-8, Ժյուրի քվեարկության երկրորդ մրցանակ
Աննա Գալստյան, տարիքային կատեգորիա: 5-8, Օնլայն քվեարկության  երկրորդ մրցանակ
Աննա Գալստյան, տարիքային կատեգորիա: 5-8, Օնլայն քվեարկության երկրորդ մրցանակ
Մարիա Կումելովա, տարիքային կատեգորիա: 5-8, Ժյուրի քվեարկության երրորդ մրցանակ
Մարիա Կումելովա, տարիքային կատեգորիա: 5-8, Ժյուրի քվեարկության երրորդ մրցանակ
Արթուր Կարապետյան, տարիքային կատեգորիա: 5-8, Օնլայն քվեարկության  երրորդ մրցանակ
Արթուր Կարապետյան, տարիքային կատեգորիա: 5-8, Օնլայն քվեարկության երրորդ մրցանակ
Միլենա Շուշանյան,տարիքային կատեգորիա: 9-12, Ժյուրի քվեարկության գլխավոր մրցանակ
Միլենա Շուշանյան,տարիքային կատեգորիա: 9-12, Ժյուրի քվեարկության գլխավոր մրցանակ
Էդմոնդ Գևորգյան,տարիքային կատեգորիա: 9-12, Օնլայն քվեարկության գլխավոր մրցանակ
Էդմոնդ Գևորգյան,տարիքային կատեգորիա: 9-12, Օնլայն քվեարկության գլխավոր մրցանակ
Իրինա Արզումանյան, տարիքային կատեգորիա: 9-12, Ժյուրի քվեարկության երկրորդ մրցանակ
Իրինա Արզումանյան, տարիքային կատեգորիա: 9-12, Ժյուրի քվեարկության երկրորդ մրցանակ
Սարգիս  Խաչատրյան, տարիքային կատեգորիա: 9-12, Օնլայն քվեարկության  երկրորդ մրցանակ
Սարգիս Խաչատրյան, տարիքային կատեգորիա: 9-12, Օնլայն քվեարկության երկրորդ մրցանակ
Սիրանուշ Վարդանյան, տարիքային կատեգորիա: 9-12, Օնլայն քվեարկության  երրորդ մրցանակ
Սիրանուշ Վարդանյան, տարիքային կատեգորիա: 9-12, Օնլայն քվեարկության երրորդ մրցանակ
Իոսիֆ Ավդիշյան, տարիքային կատեգորիա: 9-12, Օնլայն քվեարկության  երրորդ մրցանակ
Իոսիֆ Ավդիշյան, տարիքային կատեգորիա: 9-12, Օնլայն քվեարկության երրորդ մրցանակ
Վահագն Մուրադյան, տարիքային կատեգորիա: 13-16, Ժյուրի քվեարկության գլխավոր մրցանակ
Վահագն Մուրադյան, տարիքային կատեգորիա: 13-16, Ժյուրի քվեարկության գլխավոր մրցանակ
Ռիմա Եդիգարյան, տարիքային կատեգորիա: 13-16, Օնլայն քվեարկության գլխավոր մրցանակ
Ռիմա Եդիգարյան, տարիքային կատեգորիա: 13-16, Օնլայն քվեարկության գլխավոր մրցանակ
Անահիտ Մելիքյան, տարիքային կատեգորիա: 13-16, Ժյուրի քվեարկության երկրորդ մրցանակ
Անահիտ Մելիքյան, տարիքային կատեգորիա: 13-16, Ժյուրի քվեարկության երկրորդ մրցանակ
Սևակ Միրաբյան,տարիքային կատեգորիա: 13-16, Օնլայն քվեարկության  երկրորդ մրցանակ
Սևակ Միրաբյան,տարիքային կատեգորիա: 13-16, Օնլայն քվեարկության երկրորդ մրցանակ
Մանուկ Նիգոյան, տարիքային կատեգորիա: 13-16, Օնլայն քվեարկության  երրորդ մրցանակ
Մանուկ Նիգոյան, տարիքային կատեգորիա: 13-16, Օնլայն քվեարկության երրորդ մրցանակ
Էմիլիա Մելիքյան, տարիքային կատեգորիա: 13-16, Օնլայն քվեարկության  երրորդ մրցանակ
Էմիլիա Մելիքյան, տարիքային կատեգորիա: 13-16, Օնլայն քվեարկության երրորդ մրցանակ
Խաչիկ Տասլակյան, սփյուռք, Սփյուռքի մասնակիցների գլխավոր մրցանակ
Խաչիկ Տասլակյան, սփյուռք, Սփյուռքի մասնակիցների գլխավոր մրցանակ
Շալիկո Սաղաթելյան, սփյուռք, Սփյուռքի մասնակիցների երկրորդ մրցանակ
Շալիկո Սաղաթելյան, սփյուռք, Սփյուռքի մասնակիցների երկրորդ մրցանակ
Միքայել Վարդանյան, սփյուռք, Սփյուռքի մասնակիցների երրորդ մրցանակ
Միքայել Վարդանյան, սփյուռք, Սփյուռքի մասնակիցների երրորդ մրցանակ
Արամ Սիմոնյան, իմ երազանքների քաղաքը, «Իմ երազանքների քաղաքը» գլխավոր մրցանակ
Արամ Սիմոնյան, իմ երազանքների քաղաքը, «Իմ երազանքների քաղաքը» գլխավոր մրցանակ
Մամիկոն Միքայելյան, իմ երազանքների քաղաքը, երկրորդ մրցանակ
Մամիկոն Միքայելյան, իմ երազանքների քաղաքը, երկրորդ մրցանակ
Հովիկ Մալխասյան, իմ երազանքների քաղաքը, երրորդ մրցանակ
Հովիկ Մալխասյան, իմ երազանքների քաղաքը, երրորդ մրցանակ
Դանիել Գրիգորյան, իմ երազանքների քաղաքը, չորրորդ մրցանակ
Դանիել Գրիգորյան, իմ երազանքների քաղաքը, չորրորդ մրցանակ
Գրիգոր Յավրույան, իմ երազանքների քաղաքը, հինգերորդ մրցանակ
Գրիգոր Յավրույան, իմ երազանքների քաղաքը, հինգերորդ մրցանակ
Ալի Անսարի, իմ երազանքների քաղաքը
Ալի Անսարի, իմ երազանքների քաղաքը
Անի Ռաշոյան, իմ երազանքների քաղաքը
Անի Ռաշոյան, իմ երազանքների քաղաքը
Մանանա Պահլևանյան, իմ երազանքների քաղաքը
Մանանա Պահլևանյան, իմ երազանքների քաղաքը
Մարինե Հովսեփյան, իմ երազանքների քաղաքը
Մարինե Հովսեփյան, իմ երազանքների քաղաքը
 
 

Հայաստանի Հանրապետության Վաստակավոր նկարիչ Հրանտ Թադևոսյանը՝ Համահայկական Նկարչական Մրցույթի մասին:

Loading the player...